O firmie Propaganda.
Nasza pasja...
Twoje zadowolenie.
Firma Propaganda posiada wieloletnie doświadczenie w branży projektowej ze specjalnością z zakresu aranżacji przestrzennych i urbanistycznych. Specjalizujemy się w aranżacjach architektonicznych działek jedno i wielorodzinnych, przestrzeni przy budynkach publicznych i instytucjach oraz założeń parkowo - ogrodowych. Mając na uwadze świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie oferujemy Państwu naszą pomoc w kreowaniu Waszego otoczenia. Wiedza teoretyczna i praktyczna pozwala nam na osiągnięcie zamierzonych celów w możliwie krótkim czasie i przy zachowaniu akceptowanych kosztów. Firma Propaganda posiada niezbędną wiedzę oraz zaplecze techniczne ułatwiające i wspomagające proces projektowy.
Wysoka jakość, zaangażowanie oraz profesjonalizm są standardem w firmie Propaganda, a zadowolenie klienta to nasz priorytet.
Posiadamy gruntowną wiedzę z dziedziny stosowania i przeznaczenia materiałów budowlanych takich jak betonową kostka brukowa, granit naturalny, kamień itp.. Znajomość aktualnych ofert producentów kostki brukowej oraz galanterii betonowej pozwala nam na prezyzyjne określenie możliwości zastosowania i łączenia poszczególnych produktów. Aranżacje architektoniczne powstające w firmie Propaganda są zbiorem wielu pomysłów, inspiracji i przemyśleń, które połączone w umiejętny sposób tworzą atrakcyjną całość. Służymy fachową radą oraz rzetelną pomocą na każdym etapie inwestycji. Wieloletnia praktyka w branży pozwala nam na indywidualne podejście do każdego z naszych klientów. W firmie Propaganda mają Państwo gwarancję, że stworzona dla Państwa koncepcja architektoniczna to oryginalny i indywidualny projekt.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie prowadzonej inwestycji. Począwszy od wstępnych koncepcji po docelowy projekt.
Projekt architektoniczny wykonany w ścisłej współpracy z inwestorem, uwzględniający jego wymagania, potrzeby i oczekiwania jest gwarancją satysfakcji obu stron.

10 punktów dla których warto wykonać projekt
  1. Projekt jest zbiorem wielu pomysłów, przemyśleń i inspiracji, które połączone w umiejętny sposób tworzą atrakcyjną całość.
  2. Projekt minimalizuje ryzyko popełnienia kosztownych błędów.
  3. Projekt precyzyjnie określa ilość materiału (kostka brukowa, galanteria betonowa) potrzebnego do wykonania inwestycji.
  4. Dzięki projektowi łatwiej i dokładniej sporządzimy ostateczny kosztorys robót w przewidzianej inwestycji.
  5. Zdecydowaną większość problemów da się rozwiązać na etapie projektu, a nie w momencie budowy.
  6. Przemyślany układ funkcjonalny, dobór materiału i kolorystyki wpływają decydująco na ostateczny efekt.
  7. Nieprzemyślane decyzje wiążą się z dodatkowymi kosztami.
  8. Projekt łączy układ funkcjonalny (ruch pieszy i kołowy) oraz elementy ozdobne w postaci zieleni, czy akcentów wizualnych.
  9. Na etapie projektu można zmieniać formę, rodzaj i kolory użytych materiałów przekładających się na ostateczny efekt.
  10. Koszt projektu jest niewspółmiernie niski w porównaniu do kosztów materiału i robocizny.
Głównym kierunkiem działań firmy Propaganda jest świadczenie profesjonalnych usług w zakresie aranżacji architektonicznych działek jedno i wielorodzinnych, przestrzeni przy budynkach publicznych i instytucjonalnych oraz założeń parkowo-ogrodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość branży, oraz zaplecze techniczne pozwalają nam na tworzenie projektów niepowtarzalnych i wyjątkowych. Posiadamy gruntowną wiedzę z dziedziny stosowania i przeznaczenia materiałów budowlanych takich jak betonowa kostka brukowa, granit naturalny itp. Znajomość aktualnych ofert producentów kostki brukowej oraz galanterii betonowej pozwala nam na precyzyjne określenie możliwości zastosowania i łączenia poszczególnych produktów.