Nie tylko zapach, czyli FM Group

Firmę FM Group kojarzą pewnie przede wszystkim miłośniczki sprytnych zakupów. To droga pośrednia pomiędzy korzystaniem z bardzo drogiej przeważnie oferty perfumerii, a kupnem wątpliwej jakości podróbek. FM Group produkuje i dostarcza perfumy.

W ofercie FM Group znajduje się aż 150 zapachów. Wysokiej klasy perfumy tworzone są we współpracy z firmami, które – dla dodania prestiżu i wykorzystania innych doświadczeń – FM Group zaprosiła do projektu. Niektóre z marek, które znajdują się w asortymencie FM Group, prócz perfum i wód toaletowych oferują również kosmetyki do pielęgnacji z tymi samymi nutami zapachowymi. Są to balsamy, żele pod prysznic, kremy do rąk, a nawet pianki do golenia [1].

Chociaż FM Group słynie z kosmetyków zapachowych, w ofercie przedsiębiorstwa odnajdziemy także wysokiej klasy kosmetyki do makijażu oraz chemię domową. Kosmetyki kolorowe bogate są w składniki mineralne oraz olejki roślinne. Chemia gospodarcza także na bieżąco jest unowocześniania. Warto zatem dać się przekonać do różnych marek obecnych w portfolio firmy.

Dodaj komentarz