Aparthotele w wykonaniu J.W. Construction

J.W. Construction to jeden z największych w Polsce deweloperów. Siedziba spółki mieści się pod Warszawą i to tam mieści się główny obszar działania firmy, swoje inwestycje J.W. Construction prowadzi jednak również w Poznaniu, Katowicach i Łodzi, a także za granicami Polski.

Firma specjalizuje się głównie w budownictwie mieszkaniowym, wielorodzinnym. Skupia się głównie na mieszkaniach o podwyższonym standardzie, choć niektóre jej budowy spełniają kryteria budownictwa mieszkaniowego z segmentu mieszkań popularnych. J.W. Construction ma w swoim portfolio również domki jednorodzinne oraz szeregowce.

Działania J.W. Construction to jednak nie tylko budownictwo mieszkalne. Firma jest właścicielem i operatorem sieci Hotel 500, buduje również biurowe wieżowce. Jak podkreśla kierownictwo firmy, ich atutem jest fakt podpisania długoletnich umów z partnerami, dzięki czemu J.W. Construction jest w stanie zagwarantować swoim odbiorcom najwyższą jakość w bardzo korzystnej cenie wynikającej z minimalizacji kosztów i usprawnienia całego procesu prowadzącego do stworzenia lokalu pod klucz. Zakup lokalu mieszkalnego lub biurowego bezpośrednio od dewelopera umożliwia także korzystanie z usług kredytowych na preferencyjnych warunkach. Szereg wyróżnień branżowych jest rzeczywistym dowodem na renomę J.W.Construction na rynku nieruchomości.

Jedna z najnowszych, niemieszkalnych, inwestycji spółki stanowi potwierdzenie jej pozycji. Mowa o tak zwanych aparthotelach, których kompleks powstaje na warszawskiej Woli. To forma budownictwa, która w Polsce dopiero zaczyna budzić zainteresowanie firm deweloperskich, założyć jednak można, że ma przed sobą dobrą przyszłość. To forma inwestycji stosunkowo bezpieczna, co na rynku nieruchomości ma niebagatelne znaczenie, poza tym cieszy się rentownością znacznie wyższą niż zakup mieszkania pod kątem przyszłego najmu. W przypadku projektu Wola Invest – bo tak nazywa się dziecko J.W.Construction – deweloper gwarantuje 5% stopę zwrotu w skali roku oraz podział zysku przewyższający wyliczoną wartość 50% na 50%.

Wola Invest to miejsce przeznaczone na działalność komercyjną i hotelową, ale również mieszkaniową. Położona jest bardzo atrakcyjne: w najlepszym, biurowym rejonie stolicy. Co ciekawe, w najbliższym otoczeniu obiektu brakuje hoteli w standardowym rozumieniu tego słowa, zatem już teraz można wróżyć przedsięwzięciu sukces. Sam budynek to łącznie ponad 300 apartamentów, w pełni klimatyzowanych, jedno-, dwu- oraz trzypokojowych, kwalifikowanych jako hotel pięciogwiazdkowy. Goście mogą korzystać także z miejsc garażowych, powierzchni biurowej, magazynowej oraz oferty miejsc usługowych. Ceny lokali rozpoczynają się od kwoty 7000 netto za metr kwadratowy.

Sam deweloper reklamuje się, iż w tej magicznej cenie mieści się również nietuzinkowy sposób zarządzania apartamentami oraz opieki nad obiektem. Kusi także bonusami, które znamy z niektórych amerykańskich filmów i kojarzą się jednoznacznie z przynależnością do elit: usługi concierge, recepcja wraz z portierem, a także profesjonalna obsługa sprzątająca.

Dodaj komentarz